ZNAČKY

 
 
EAAE

Táto značka prichádza z dieľne SSOM, Jej unisex produkty sú určené pre mladšie deti vo veku od 2 do 7 rokov, sú veľmi roztomilé a farebné.

BUUN

Značka, ktorá pochádza od dizajnérov z SSOM a zameriava sa na bábätká.

LALA
Táto značka sa dostala do popredia vďaka overalom Zajačik a Bambi.  Lala naďalej prináša nielen rozkošné overaly, ale aj iné krásne oblečenie pre deti, ktoré si spolu s ich  "bestsellermi"  môžete u nás objednať.
Značka, ktorá pochádza od dizajnérov z SSOM a zameriava sa bábätká.
LULU

Nová značka založená tvorcami LALA v roku 2016.

LUNCHPACK

Pohodlné a originálne oblečenie pre chlapcov aj dievčatá.

MICCA

Micca je kórejská značka, ktorá je na vzostupe. Ich oblečenie má roztomilý dievčenský vzhľad so štýlom najlepšie charakterizovaným ako francúzsky romantický.

MIMICO

Roztomilý,roztomilý, roztomilý... V skratke zhrnutý štýl tejto značky.

MINI DRESSING

Oblečenie tejto kórejskej značky sa dá najlepšie charakterizovať ako zábavné. V ich prvkoch sa často objavujú postavy zvierat. Kreativita a originalita nepozná hranice, výsledkom čoho sú jedinečné odevné dizajny pre malé deti (vo veku 0 až 6 rokov). Ich kúsky sa neraz objavujú na sociálnych sieťach známych módnych fanúšikov. Hoci ich podkolienky "Fox" sú ich najväčší hitom, táto kórejská značka ponúka omnoho viac. 

MINI CABINET

Nezávislá značka, ktorá vyrába krásne, farebné oblečenie pre chlapcov.

MONBEBE

Značka, ktorá je známa hlavne vďaka zajačím uškám, čepcom, romperom a krátkym nohaviciam tzv. bombarďákom.

SCON

Skratka pre "Should Call Original Name". Značku založili návrháry z Bien a Bien v roku 2016, Využívajú jednoduché farby a jemne materiály a tvoria unisex oblecenie na každodenné nosenie.

SEWING B

Vyrábajú unisex oblečenie, ale zameriavajú sa hlavne na krásne šaty pre dievčatá.

SSOM 

Značka, ktorá vyrába rovnaké kolekcie  pre dievčatá (vo veku od 6 rokov) a mamičky. Ich dominantné využitie čiernej, sivej a bielej farby dodáva ich oblečeniu "Urban Street Look."

SUGA

Jednoduchý, naturálny vintage štýl.

SWEVEN

Sweven je vintage v novom osviežujúcom spôsobe. Má klasický vzhľad s francúzskym dotykom. Značka používa veľa pastelových farieb a malé dekoratívne prvky. Určite ale nie je nudná. Malá kolekcia, obmedzená dostupnosť a "high-end" ceny, robia túto značku exkluzívnou, vhodnpu hlavne pre butiky a webshopy klasického štýlu.

TinyRain Kids

Táto značka bola založená dvoma matkami začiatkom roka 2016. Hlavnou inšpiráciou sú ich vlastné deti. Ich pohodlné a kvalitné kúsky s veselými vzormi sú vyrobeneé z GOTS certifikovanej bio bavlny.

WANDOOKONG

Štýlové oblečenie pre dievčatá, založené v roku 1988.

WHITESKETCHBOOK

WHITESKETCHBOOK vyrába veľmi kvalitné, pohodlné a cenovo dostupné základné oblečenie pre deti vo veku od 3 do 9 rokov

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.