ZNAČKY

 
EAAE

Táto značka prichádza z dieľne SSOM, Jej unisex produkty sú určené pre mladšie deti vo veku od 2 do 7 rokov, sú veľmi roztomilé a farebné.

BUUN

Značka, ktorá pochádza od dizajnérov z SSOM a zameriava sa na bábätká. Belgická značka, ktorá je na trhu už 33 rokov. Špecializuje sa hlavne na detský nábytok, doplnky do detskej izby a takisto v ponuke nájdete aj hračky.

CHILDHOME

Belgická značka, ktorá je na trhu už 33 rokov. Špecializuje sa hlavne na detský nábytok, doplnky do detskej izby a takisto v ponuke nájdete aj hračky.

HUXBABY

Táto Austrálska značka prináša minimalistickú módu pre deti s dospeláckym štýlom. Filozofiou HUX je návrat k jednoduchému štýlu, kde menej znamená viac. Navyše je oblečenie vyrobené z organickej bavlny.

LALA
Táto značka sa dostala do popredia vďaka overalom Zajačik a Bambi.  Lala naďalej prináša nielen rozkošné overaly, ale aj iné krásne oblečenie pre deti, ktoré si spolu s ich  "bestsellermi"  môžete u nás objednať.
Značka, ktorá pochádza od dizajnérov z SSOM a zameriava sa bábätká.
LULU

Nová značka založená tvorcami LALA v roku 2016.

LUNCHPACK

Pohodlné a originálne oblečenie pre chlapcov aj dievčatá.

MICCA

Micca je kórejská značka, ktorá je na vzostupe. Ich oblečenie má roztomilý dievčenský vzhľad so štýlom najlepšie charakterizovaným ako francúzsky romantický.

MIMICO

Roztomilý,roztomilý, roztomilý... V skratke zhrnutý štýl tejto značky.

MINI DRESSING

Oblečenie tejto kórejskej značky sa dá najlepšie charakterizovať ako zábavné. V ich prvkoch sa často objavujú postavy zvierat. Kreativita a originalita nepozná hranice, výsledkom čoho sú jedinečné odevné dizajny pre malé deti (vo veku 0 až 6 rokov). Ich kúsky sa neraz objavujú na sociálnych sieťach známych módnych fanúšikov. Hoci ich podkolienky "Fox" sú ich najväčší hitom, táto kórejská značka ponúka omnoho viac. 

 MONBEBE

Značka, ktorá je známa hlavne vďaka zajačím uškám, čepcom, romperom a krátkym nohaviciam tzv. bombarďákom.

SCON

Skratka pre "Should Call Original Name". Značku založili návrháry z Bien a Bien v roku 2016, Využívajú jednoduché farby a jemne materiály a tvoria unisex oblecenie na každodenné nosenie.

SEWING B

Vyrábajú unisex oblečenie, ale zameriavajú sa hlavne na krásne šaty pre dievčatá.

SSOM 

Značka, ktorá vyrába rovnaké kolekcie  pre dievčatá (vo veku od 6 rokov) a mamičky. Ich dominantné využitie čiernej, sivej a bielej farby dodáva ich oblečeniu "Urban Street Look."

SUGA

Jednoduchý, naturálny vintage štýl.

 TinyRain Kids

Táto značka bola založená dvoma matkami začiatkom roka 2016. Hlavnou inšpiráciou sú ich vlastné deti. Ich pohodlné a kvalitné kúsky s veselými vzormi sú vyrobeneé z GOTS certifikovanej bio bavlny.

WANDOOKONG

Štýlové oblečenie pre dievčatá, založené v roku 1988.

 

 

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.